Tüskevár tábor II. turnus

Időtartam: 2017. július 24-28.
életkor: 8-14 év
ár: 2500Ft/fő/nap

A Balatoni Múzeum a Tüskevár c. regényt alapul véve dolgozott ki két öt napos tábort. A programok között lesz Kis-Balaton túra, régészkedés/kincskeresés, ismerkedés a madarakkal, hálókötés, halboncolás, felfedezőtúra a Keszthelyi- hegységben.

A táborok alatt gyerekfelügyeletet biztosítunk naponta 7.30-16.30-ig a Balatoni Múzeumban.

Étkezési lehetőségek a tábor idején:
abban az esetben, ha a múzeum épületében van a program, a gyerekeket elkísérjük egy közeli étterembe, ahol menüt lehet fogyasztani. A múzeumban kész étel tárolására és fogyasztására közegészségügyi okokból nincs mód.
Amennyiben terepen vagyunk, úgy hideg, nem romlandó élelmet és vizet célszerű csomagolni
A táborok véglegesnek tekinthető napi szintű programjait minden esetben a tábor turnusokat megelőző héten juttatjuk el a jelentkezőknek.

További információ:
Németh Péter múzeumpedagógus

A táborok díjai az étkezés költségeit nem tartalmazzák.
A programváltoztatás jogát a Balatoni Múzeum fenntartja.

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Hétfő -
Kedd 10.00-17.00