LogoBalatoni MúzeumBábelhal WebstudioTelepít
0
2021. augusztus 6.

A több, mint 120 éves múltra visszatekintő Balatoni Múzeum technikus munkatársat keres, határozatlan időre, heti 40 órában, 2021. szeptember 13-i munkakezdéssel. A munkavégzés helye elsősorban Keszthely, ugyanakkor a régészeti ásatásokhoz kapcsolódó feladatok miatt a múzeum gyűjtőterületén belül terepi munkavégzésre is számítani kell.

A technikus munkatárs feladatai közé tartozik majd:

  • régészeti feltárásokon való aktív részvétel (régészeti leletek, objektumok bontása, rajzolása, fotózása)
  • régészeti feltárásokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • régészeti feltárások előkészítése: ásatási felszerelés összekészítése, azok karbantartása, javítása, a felszerelés, illetve ásatáson részt vevő személyzet szállítása
  • a múzeum épületéhez és környezetéhez kapcsolódó, szakképzettséget nem igénylő karbantartási feladatok ellátása
  • kiállítások és egyéb foglalkozások technikai kivitelezése, rendezése
  • gépkocsi, kisbusz vezetése, karbantartása (szerviz, jármű állapot, tankolás)

Amit kínálunk:

  • bekapcsolódási lehetőség a közösségi régészetbe
  • gazdag gyűjtőterület, izgalmas régészeti projektek
  • utazási kedvezmény
  • bankszámla vezetési hozzájárulás
  • terepi pótlék
  • bérezés: megegyezés szerint

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • érettségi
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • legalább alapfokú számítógépes ismeretek
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy az erkölcsi bizonyítvány kiállítására irányuló kérelem

A pályázat elbírálásakor előnyt jelenthet:

  • régészeti feltárásokon, ásatásokon, terepen szerzett tapasztalat
  • térinformatikai programok ismerete
  • idegen nyelv ismerete
  • terhelhetőség, terepi munkatűrés, új ismeretek gyors elsajátítása
  • felhasználói szintű MS Office ismeret

Az állásra jelentkezni a laszlo.klinger@balatonimuzeum.hu e-mail címre küldött szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet 2021. szeptember 6-ig.