Múzeumpedagógiai információs nap

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ (SZNM MOKK) és a Balatoni Múzeum tisztelettel meghívja Önt a „Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek” EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 projekt keretében megrendezésre kerülő INFORMÁCIÓS NAPRA.

Téma: EFOP-3.3.2-es múzeumpedagógiai program, új kiállítások és foglalkozások, tapasztalatok megvitatása

Időpont: 2017. augusztus 24. csütörtök 10 óra

Helyszín: Zalaszántó, Gersei Pethő Általános Iskola

Program:

10.00 - 10:05   Az egybegyűlteket Molnár Teréz igazgató köszönti (Gersei Pethő Általános Iskola)

10:05 – A Balatoni Múzeum EFOP-3.3.2-es tervezett múzeumpedagógiai programjai – ismerteti Németh Péter múzeumpedagógus (Balatoni Múzeum)

- A 2017/18-s tanév új időszaki kiállításai és a hozzájuk kapcsolódó múzeumpedagógiai programok – ismerteti Németh Péter múzeumpedagógus (Balatoni Múzeum)

- Vélemények, hozzászólások a pedagógusok részéről

Kérjük, segítse elő munkánkat abban, hogy részvételi szándékát az alábbi elérhetőségen jelzi:

kormanymokk logos big

péntek, 25 augusztus 2017 15:02

Hírlevelünkről bármikor leiratkozhat a hírlevelek alján található linkre kattintva, vagy leiratkozási szándékát jelezheti az info@balatonimuzeum.hu emailcímre is. Adatkezelési szabályzatunkat honlapunkon találja. A feliratkozás gombra kattintva a fentieket tudomásul veszi és elfogadja.
Please wait