Diaporáma vetítés Benke Zoltán képeiből

A Balatoni Múzeum és a Keszthelyi Városvédő Egyesület tisztelettel meghívja Benke Zoltán vetített képes tárlatára.

Időpont: 2017.12.13. 17 óra

Helyszín: Balatoni Múzeum (8360 Keszthely, Múzeum u. 2.)

Program:

17.00 - Bevezető gondolatok Németh Ferenctől

17.30 - Benke Zoltán építész 426 Keszthelyről készült felvételét bemutató diaporáma vetítés

A rendezvény támogatója és vendége Varga Péter bortermelő.

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációt kérünk az alábbi elérhetőségek egyikén:
vagy a +36 83 312 351-es telefonszámon

Szeretettel várjuk!

csütörtök, 14 december 2017 10:43

Hírlevelünkről bármikor leiratkozhat a hírlevelek alján található linkre kattintva, vagy leiratkozási szándékát jelezheti az info@balatonimuzeum.hu emailcímre is. Adatkezelési szabályzatunkat honlapunkon találja. A feliratkozás gombra kattintva a fentieket tudomásul veszi és elfogadja.
Please wait