Nagy érdeklődés kísérte legutóbbi családi napunkat

Nagy érdeklődés övezte a Múzeumok Őszi Fesztiválja keretében megrendezésre került "Használd a múzeumot!" családi napunkat. A nap folyamán a családok kézműves tevékenységeket folytathattak: szőhettek, gyöngyöt fűzhettek. Megismerkedhettek régi korok divatjaival és az állandó kiállításban érdekes információkat kaphattak a Balatonról. Délután a korábban meghirdetett "Legkedvesebb múzeumi tárgyam" c. rajzverseny díjazottjait jutalmaztunk értékes könyvekkel.

Fent Menyhárt Gergely gyenesdiási tanuló alkotása látható

A díjazottak és jutalmuk:

felsős 1.    Menyhárt Gergely    Rajziskola - Hogyan rajzoljunk és fessünk embereket?
felsős 2.    Szászfai Dóra        Rajz- és festőiskola gyerekeknek
felsős 3.    Hosszú Lívia és Tóth Henrietta        Elfelejtett magyar mesterségek; Tanulj meg rajzolni! Árnyékolás ceruzával

alsós 1.    Kapuváry Petra    Alkoss vidáman
alsós 2.    Tóth Attila    Rajziskola kis művészeknek
alsós 3.    Kárászi Georgina    Rajziskola - Hogyan rajzoljunk és fessünk állatokat?

ovis 1.    Szalay Anna    Állatok, emberek, tárgyak - Rajziskola; Tanulj meg rajzolni! Árnyékolás ceruzával

A családi napon készült képek ide kattintva megtekinthetők.

Természetesen a családi napok sora még nem zárult le, hiszen december közepén még színesebb programokkal várjuk a családokat!

kedd, 02 július 2013 15:03