BALATON7 … TÖBB MINT EGY HÉT

A BALATON7 programsorozat keretében 2013. május 10-19. között a Balatoni Múzeum is kedvezményekkel várja vendégeit.

A múzeum "Aranyhíd - Fejezetek a Balaton történetéből" című állandó kiállítása a sokszínű és varázslatos Balaton rég- és közelmúltjába vezeti el a látogatót.  A szerteágazó témákat felölelő kiállítás javasolt látogatási ideje min. 60 perc.

Balaton7 program kedvezményes igénybevételének időszaka: 2013. május 10-19. között 10 órától 18 óráig.

A program indítása nem létszámfüggő, előzetes bejelentkezés nem szükséges.

Kedvezményes belépőjegy:

- minden látogató 10% kedvezményben részesül

- a Balaton7 akcióhoz csatlakozott szállodákban a Balaton7 ideje alatt megszálló vendégek részére további 15 % kedvezményt biztosítunk a szállást igazoló lap felmutatása ellenében. A szállást igazoló lapot kérje a szálláshelyen. Szállás igazoló lappal érkező vendégek részére biztosított kedvezmény:

- Teljes árú jegyár: 800 Ft. Szállás igazoló lappal érkező vendégek részére biztosított kedvezmény 10+15 %, így fizetendő összeg: 600 Ft

- Kedvezményes árú jegyár: 400 Ft. Szállás igazoló lappal érkező vendégek részére biztosított kedvezmény 10+15 %, így fizetendő összeg: 300 Ft.

kedd, 02 július 2013 14:41