„Fogyatékkal élők a múzeumban” - Kerekasztal beszélgetés

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum  Múzeumi Oktatási és Képzési Központ és a Balatoni Múzeum tisztelettel meghívja Önt a Balatoni Múzeumba a 2013. május 23-án, 14.00 órakor megrendezésre kerülő „Fogyatékkal élők a múzeumban” című kerekasztal beszélgetésre.

A beszélgetés fő témái:

- A fogyatékkal élőket képviselő szervezetek és a múzeumok közötti kapcsolat kialakítása, személyessé tétele.

- Milyen elvárásaik vannak a fogyatékkal élőknek a múzeumokkal szemben?

- Hogyan tehető egy múzeum, egy kiállítás a fogyatékkal élők számára is élvezhetővé?

Kérjük, segítse elő munkánkat azzal, hogy részvételi szándékát az alábbi elérhetőségeken jelzi!

kedd, 02 július 2013 14:32