Tüskevár tábor II. turnus

Időtartam: 2019. július 1-5., naponta 8.00-16.00

A Balatoni Múzeum a Tüskevár c. regényt alapul véve dolgozott ki két ötnapos tábort. A programok között lesz Kis-Balaton túra, régészkedés/kincskeresés, ismerkedés a madarakkal, hálókötés, halboncolás, felfedezőtúra a Keszthelyi- hegységben.

A táborok időtartama alatt 7.30-tól 16.30-ig gyerekfelügyeletet tartunk.

A táborokra jelentkezni írásban a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen lehet az alábbi adatok megadásával:
A tábor neve, amelyikre a gyermek jelentkezik, a gyermek életkora, a gondviselő neve, elérhetőségei (email, mobiltelefonszám).
A jelentkezés 20% előleg befizetésével válik véglegessé. Előleg fizetésre május 30-ig van lehetőség a Balatoni Múzeumban.

Táborok díja: 2500 Ft/fő/nap, amely az étkezést nem tartalmazza.
Testvérkedvezmény:10%

Információ: Németh Péter múzeumpedagógus

Tovább a kategóriában: Történelmi idők sodrában »
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned