Megközelíthetőség, általános szolgáltatások, technikai felszerelés, termek berendezhetősége, bérbeadási feltételek, elérhetőség egy helyen összefoglalva.

Letzte Änderung am Freitag, 17 Mai 2019 13:59

Előadások, vetítések, tanfolyamok rendezésére alkalmas terem.

Letzte Änderung am Freitag, 17 Mai 2019 13:56

Előadások, konferenciák, esküvők, bálok, fogadások, koncertek rendezésére alkalmas terem, amely egész évben zavartalanul tudja fogadni a rendezvényeket.

Letzte Änderung am Freitag, 24 November 2017 11:20

Előadások, konferenciák, esküvők, bálok, fogadások, koncertek rendezésére alkalmas terem. A múzeum zárását követően vehető igénybe.

Letzte Änderung am Freitag, 24 November 2017 11:20

Prezentációk, oktatások, előadások lebonyolítására alkalmas terem. Az előadó egész évben zavartalanul tudja fogadni a rendezvényeket.

Letzte Änderung am Freitag, 24 November 2017 11:19

Shop