2020. március 9 - 2020. március 13. Természetvédelemtermészetismeret

Szeretettel várjuk az óvodás csoportokat új foglalkozásunkra, melynek során játékos, élményszerű formában vezetjük be a gyerekeket a beporzó rovarok különleges világába.

Mi is az a beporzás? Kik porozzák be a virágokat? Miért fontos a munkájuk? Mindennek utána járunk!

Fontosnak tartjuk, hogy a gyerekek már óvodás korban megértsék: környezetünket, a természetet óvnunk kell!

A foglalkozás során játékos formában megismerkedünk a beporzás fogalmával, folyamatával, beszélgetünk arról, hogyan viselkedjünk, ha méhekkel, rovarokkal találkozunk.

Kézműves műhelyünkben papírból méhecskéket, lepkéket készítünk, majd rögtön “munkára” is fogjuk őket: kirepülünk a virágos rétre, és nektárt gyűjtünk, virágport szállítunk virágról-virágra.

Hasznos információk

Foglalkozás díja

600 Ft / fő / alkalom (max. 25 fő / csoport)

Foglalkozás időtartama

45 perc

Kedvezmények

• „Márciusi Ifjak” kedvezmény: Ha az „Csodabogarak” foglalkozás mellett jelentkezik „Márciusi Ifjak” foglalkozásunkra is, a két alkalom együtt 1.200 Ft / fő / alkalom helyett 900 Ft / fő / alkalom.
    A foglalkozásról bővebb információkat itt olvashat.

FONTOS: Amennyiben él a lehetőséggel, regisztrációs űrlapunk „Megjegyzés” rovatában jelezze ezt nekünk!

• Csoportos kedvezmény: Ha az intézményből több csoport is jelentkezik a foglalkozásra, kedvezményt adunk! 25 főtől 75 főig (2 ill. 3 csoportra bontva) 450 Ft / fő / alkalom; 75 fő felett (4 vagy több csoportra bontva) 400 Ft / fő / alkalom a foglalkozás díja.

• Múzeumpedagógiai bérlet: Óvodások részére 4 alkalomra érvényes bérlet ára 1200 Ft / fő. Bérleteinkről itt is tájékozódhat.

FONTOS: Bérleteinknek NINCS lejárati ideje. Egy bérletet több csoport is igénybe vehet.

Ha bármilyen kérdése merülne fel, keresse bizalommal Németh Péter múzeumpedagógust a 83/312-351-es telefonszámon vagy a muzeumpedagogia@balatonimuzeum.hu e-mail címen.

Jelentkezés a "Csodabogarak" foglalkozásra

A regisztráció lezárult