LogoBalatoni MúzeumBábelhal WebstudioTelepít
2021. augusztus 9 - 2021. augusztus 13. játékfejlesztésjátékos oktatásprogramozásrobotokscratch

A Balatoni Múzeum és a TC Informatika Kft. közös szervezésében

SZÁMÍTÓGÉPES JÁTÉKKÉSZÍTÉS

A tábor célja: Megismerkedünk a számítógépes programozás alapjaival a Scratch segítségével – ami speciálisan a kisebb gyermekek informatikai szárnypróbálgatásaira kifejlesztett rendszer.

Elkészítjük az első számítógépes játékunkat, amiben minden gyermek kifejezheti saját kreativitását.

INFOROBOTIKA

Jelentkezz táborunkba,

• ha érdekel a robotok világa
  • ha szívesen barátkoznál saját magad által programozott kis robotokkal
  • ha láttál már ilyen robotokat, de otthon nincs, – vagy nem tudod, miként fogj hozzá
  • ha szeretsz csapatban tanulni más kis felfedezőkkel

Délutánonként szabad játékkal, vagy a múzeumpedagógusokkal közös kirándulásokon lazítunk.

Hasznos információk

Tábor díja:

20.000 / fő / 5 nap

Az ár az ebéd díját nem tartalmazza.

Korosztály:

8 – 12 év

Tábor időtartama:

5 nap / napi 8 óra

Limit:

A tábor legalább 6 jelentkező esetén kerül megrendezésre, és legfeljebb 12 főt tud fogadni.
Feladatmegoldások 3-6 fős kiscsoportokban.

Eszköz:

A táborban való részvételhez minden szükséges informatikai eszközt biztosítunk.

FONTOS!

A tavalyi tábort sikeresen teljesítőket is szeretettel várjuk, számukra további fejlődési lehetőséget biztosítunk a robotok világában.

Jelentkezés a "Számítógépes játékkészítés & inforobotika (2021. augusztus 9 - 2021. augusztus 13)" táborra

A regisztráció lezárult