2020. június 22.

Kedves Látogatók!

A Balatoni Múzeum 2020. június 23-tól újra megnyitja kapuit.

Hasznos információk

Kiállítások

Állandó kiállításaink mellett 2020. szeptember 5-ig látogatható “Castrum Virtuale – Időutazás a fenékpusztai római erődben” című kiállításunk.

A látogatás rendje

A járványhelyzetre való tekintettel, a hatósági intézkedéseknek megfelelően a múzeum új szabályokat léptetett életbe a látogatók biztonságának érdekében. Kérjük, a látogatás során tartsák be az alábbiakat:

• Kérjük, belépéskor használja a bejáratnál kihelyezett kézfertőtlenítőt!
  • Kérjük, tartson 1,5 méter távolságot!
  • Kérjük, viseljen szájat és orrot eltakaró maszkot vagy kendőt!
  • Jegyvásárláskor egy családból, összetartozó vendégek közül csak egyikük álljon be a sorba.
  • Kérjük, amennyiben lehetséges, válassza a bankkártyás fizetési módot készpénz helyett!
  • Kérjük, a liftet csak indokolt esetben használja, és vegye figyelembe a 1,5 méteres távolság betartását!

A biztonságos múzeumlátogatás érdekében az alábbi intézkedéseket hoztuk:

• A gyakran használt érintőpontokat vagy felületeket (pl. ajtófogantyúk, lépcsőkorlátok) fokozottan tisztítjuk és fertőtlenítjük.
  • Fertőtlenítő adagolót helyeztünk ki a bejáratnál.
  • Információk az általános megelőző magatartásról a múzeum bejáratánál, honlapunkon és közösségi oldalunkon is megtalálhatók.

A Balatoni Múzeum köszönetet mond azoknak a lelkes érdeklődőnek, akik a 3 hónapos zárvatartás alatt végig aktívan követték a múzeum online felületeit. Honlapunk és közösségi oldalunk továbbra is frissülő tartalmakkal vár mindenkit!

2020. június 23-tól újra nyitva a Balatoni Múzeum!

Szeretettel várjuk látogatóinkat keddtől szombatig 9:00-17:00 között!