2020. június 22.

Kedves Látogatók!

A Balatoni Múzeum 2020. június 23-tól újra megnyitja kapuit.

Hasznos információk

A látogatás rendje

A járványhelyzetre való tekintettel, a hatósági intézkedéseknek megfelelően a múzeum új szabályokat léptetett életbe a látogatók biztonságának érdekében. Kérjük, a látogatás során tartsák be az alábbiakat:

• Kérjük, belépéskor használja a bejáratnál kihelyezett kézfertőtlenítőt!
  • Kérjük, tartson 1,5 méter távolságot!
  • Kérjük, viseljen szájat és orrot eltakaró maszkot vagy kendőt!
  • Jegyvásárláskor egy családból, összetartozó vendégek közül csak egyikük álljon be a sorba.
  • Kérjük, amennyiben lehetséges, válassza a bankkártyás fizetési módot készpénz helyett!
  • Kérjük, a liftet csak indokolt esetben használja, és vegye figyelembe a 1,5 méteres távolság betartását!

A biztonságos múzeumlátogatás érdekében az alábbi intézkedéseket hoztuk:

• A gyakran használt érintőpontokat vagy felületeket (pl. ajtófogantyúk, lépcsőkorlátok) fokozottan tisztítjuk és fertőtlenítjük.
  • Fertőtlenítő adagolót helyeztünk ki a bejáratnál.
  • Információk az általános megelőző magatartásról a múzeum bejáratánál, honlapunkon és közösségi oldalunkon is megtalálhatók.

A Balatoni Múzeum köszönetet mond azoknak a lelkes érdeklődőnek, akik a 3 hónapos zárvatartás alatt végig aktívan követték a múzeum online felületeit. Honlapunk és közösségi oldalunk továbbra is frissülő tartalmakkal vár mindenkit!

Dear Visitors! Due to the coronavirus outbreak we are following government guidelines to keep the Balaton Museum closed from 11/11/2020 until further notice. Thank you for your patience! Take care of each other!