Időtartam: 60 perc társadalomismerettörténelemturizmus

Ezt a programot olyan középiskolás tanulóknak ajánljuk, akik szeretnek és tudnak 4-5 fős csapatokban küzdeni, szeretik a kihívásokat, tudnak sportszerűen játszani, erősségük a szövegértés, képesek a komplex figyelemre, és ismerik annyira egymást, hogy hatékony a munkamegosztásuk.

A kiállítás kijelölt területén, két termen át folyik a verseny.

A feladatok megoldását az installáció, vagyis maga a berendezés, a kiállított tárgyak, eszközök, információs plakátok, monitorok, digitális lapozó és hangzópont rejti.

A nyertes csapat kihirdetésére és jutalmának átadására a kiértékelés után, 2 munkanapon belül kerül sor.

Hasznos információk

Ajánlott korosztály

Középiskolások

Foglalkozás díja

800 Ft / fő / alkalom (max. 25 fő / csoport)

Foglalkozás időtartama

Tantárgyi kapcsolódás

történelem, társadalomismeret, turizmus

Múzeumpedagógiai bérlet

Középiskolások részére 4 alkalomra érvényes bérlet ára 2 800 Ft / fő. Bérleteinkről itt is tájékozódhat.

FONTOS: Bérleteinknek NINCS lejárati ideje. Egy bérletet több csoport / osztály is igénybe vehet.

Keressen minket!

Ha felkeltettük érdeklődését, vagy bármilyen kérdése merülne fel, keresse bizalommal Németh Péter múzeumpedagógust a 83/312-351-es telefonszámon vagy a muzeumpedagogia@balatonimuzeum.hu e-mail címen.