2022. március 1. családbarátBalatoni Múzeumszolgáltatás
családbarát_csoport

Fotó: Belovári András

A Balatoni Múzeum munkatársai folyamatosan arra törekszenek, hogy a családok, a gyerekek biztonságban és jól érezzék magukat keszthelyi látogatásuk során – írta Keszthely Város polgármestere hivatalos Facebook oldalán. Nagy Bálint aláhúzta, az elmúlt években tudatosan úgy történtek a különféle beltéri épületátalakítások, valamint úgy szervezték programjaikat, kiállításaikat, hogy azok a családok, a gyerekek számár minél könnyebben hozzáférhetőbbek, minden korosztály számára élvezhetőek legyenek. A Családbarát Magyarországért Központ helyszíni auditálásán elért eredménye a Balatoni Múzeumot feljogosította, hogy a Családbarát Hely szolgáltatás védjegyet használja. A megtett családbarát intézkedések példaként szolgálnak más vidéki múzeumok számára.
Köszönjük!