2020. március 2. KeszthelyWebshopMúzeumi boltVárostörténet

Múzeumi boltunkban és webshopunkban is megvásárolható már dr. Müller Róbert nyugalmazott régész-múzeumigazgatónk új könyve, melyben három nyelven – magyarul, angolul és németül – olvashatunk Keszthely város mozgalmas évszázadairól.

A 2020. januárjában megrendezett könyvbemutatón dr. Müller Róbert elmondta, az Angolul beszélők klubjának vezetője, Bődy Pál vetette fel az ötletet, hogy több nyelven kellene bemutatni a keszthelyi eseményeket, hogy ezáltal az ide érkező vendégek és az itt letelepedő külföldiek is képet kaphassanak a városról.

A hiánypótló kötet mesél Keszthely kialakulásáról és várossá válásáról,  szó esik benne a középkor és a török hódoltság alatt történt eseményekről, gróf Festetics György munkásságáról és a legújabb kutatások eredményeiről is.

A kötet ára: 2 100 Ft

Megvásárolom a webshopban!

Ha vásárlás előtt szívesen belelapozna, látogasson el hozzánk!

Aktuális nyitavartásunk