150 kiállítóhely és kulturális látnivaló magyarország tavainál

1500 Ft

Elfogyott

Leírás

Pápay György és Vass Norbert a hazai vidékek közül négy tóparti táj leírását adja az olvasó kezébe. A gondos kiadványterv Kun Dávid munkája, a gazdag képanyag a Mráz Kft-nek köszönhető. A Fertő tó világa után legnagyobb tavunkról csak két fejezetben férnek el az információk, külön tárgyalják az északi, külön a déli part látnivalóit és múzeumi programjait a szerzők. A kulturális ajánlatokból – hogy csak a Balaton környékén maradjunk – nem hiányzik sem az alsóörsi Török-ház, sem a badacsonyi Egry József múzeum, de még Szegedy Róza házán s a füredi Jókai villa bemutatásán át a boglári (kék és piros) kápolnákig semmi, amit megnézni és megismerni felettébb érdemes. A másfélszáz kiállítóhely és kulturális látnivaló megtekintése egy valóban komoly tudást, komplex és teljes élményt ad.

További információk

Tömeg 0,238 kg
Méretek 22 × 1 × 11,7 cm
Szerző