• All

Videótár

Régésztábor II. turnus

Időtartam: 2018. július 16-20., naponta 8.00-16.00

Az ötnapos tábor során a gyerekek megismerik a régészet titokzatos világát. Sírt tárnak fel, és fémkeresővel kutatják, mi rejlik a föld mélyén. A résztvevők bepillantást nyernek a középkori és újkori fegyverek világába, amikor is kézbe foghatsz igazi kardot vagy puskát. Felfedezzük valamelyik Keszthely közeli várat napi túra keretében, a múzeum kiállítása pedig a keszthelyi vár múltját segít megismertetni. Kézműves tevékenység keretében ékszert, kitűzőt, római mécsest készítünk. Természetesen a programok nem maradhatnak játék nélkül.

A táborok időtartama alatt 7.30-tól 16.30-ig gyerekfelügyeletet tartunk.

A táborokra jelentkezni írásban a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen lehet az alábbi adatok megadásával:
A tábor neve, amelyikre a gyermek jelentkezik, a gyermek életkora, a gondviselő neve, elérhetőségei (email, mobiltelefonszám).
A jelentkezés 20% előleg befizetésével válik véglegessé. Előleg fizetésre május 30-ig van lehetőség a Balatoni Múzeumban.

Táborok díja: 2500 Ft/fő/nap, amely az étkezést nem tartalmazza.
Testvérkedvezmény:10%

Információ: Németh Péter múzeumpedagógus

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Balatoni Múzeum 120

Múzeumtörténet, sztorik és érdekességek a 120 éves Balatoni Múzeum blogjában

Balatoni Múzeum 120

Hírlevelünkről bármikor leiratkozhat a hírlevelek alján található linkre kattintva, vagy leiratkozási szándékát jelezheti az info@balatonimuzeum.hu emailcímre is. Adatkezelési szabályzatunkat honlapunkon találja. A feliratkozás gombra kattintva a fentieket tudomásul veszi és elfogadja.
Please wait

Zalai művészek kislexikona

A folyamatosan alakuló, bővülő online adattár Zala megyében született, vagy rövidebb-hosszabb időn keresztül itt alkotó képző- és iparművészek adatait tartalmazza.

Online képeslap- és fotótár

Már online is megtekinthető a múzeum képeslap- és fotógyűjteménye!