VII. MŰSZAK / Kulturális Piknik Kiállítása

Festők, grafikusok, szobrászok és irodalmárok, összesen 36 alkotó vett részt idén nyáron a Takács Ferdinánd és Szencz Lívia művészházaspár által megszervezett, cserszegtomaji Kulturális Pikniken

A Művészek Szabad Alkotóközössége minden évben felidézi egy helyi kötődésű művész életművét. Ez alkalommal Halápy János festőművész Balatoni Múzeumból kölcsönzött festményei nyújtottak inspirációt a résztvevőknek. A szeptember utolsó napján nyíló tárlat az alkotótábor záró kiállításának anyagát mutatja be.

Kiállító alkotók:

Tirnován Kata
Tirnován Tamás
Vermes Nóra

A kiállítás 2017. december 31-ig tekinthető meg.

kedd, 02 január 2018 14:57

Hírlevelünkről bármikor leiratkozhat a hírlevelek alján található linkre kattintva, vagy leiratkozási szándékát jelezheti az info@balatonimuzeum.hu emailcímre is. Adatkezelési szabályzatunkat honlapunkon találja. A feliratkozás gombra kattintva a fentieket tudomásul veszi és elfogadja.
Please wait