Márciusi ifjak – családi nap

2018. március 15-én, csütörtökön 10.00 és 15.00 között megrendezendő családi napunkon a család apraja-nagyja kedvére válogathat ünnepi programkínálatunkból.

• Készüljünk az ünnepre

Kokárda, huszárcsákó, párta, zászló, kard készítése.

• Légy te is honvéd!

- Fogd kezedbe Kossuth pisztolyát, markolj meg egy huszárszablyát, és érezd át, milyen lehetett honvédnak lenni.

- Pillants bele a korabeli újságokba, dokumentumokba, ismerd meg eredeti forrásból a korabeli eseményeket.

A szervező a programváltoztatás jogát fenntartja.

péntek, 16 március 2018 14:37

Hírlevelünkről bármikor leiratkozhat a hírlevelek alján található linkre kattintva, vagy leiratkozási szándékát jelezheti az info@balatonimuzeum.hu emailcímre is. Adatkezelési szabályzatunkat honlapunkon találja. A feliratkozás gombra kattintva a fentieket tudomásul veszi és elfogadja.
Please wait