"Hej, sokféle a szerelem..." - Tárlatvezetés bor- és pezsgőkóstolással a szerelmesek ünnepén

A Farsang a bálok és az esküvők időszaka. Szerelmek szövődtek, kapcsolatok váltak hivatalossá régen ezekben a hetekben.

Programunkon az udvarlás szabályairól, szerelmi ajándékokról és szimbólumokról mesél farsangi kiállításunkban Gyanó Szilvia néprajzkutató. Vendégeink közben megkóstolhatják többek között a "nászéjszakák borát", s a régi keszthelyi bálokat megidézve pezsgővel is koccinthatnak!

Időpont: 2019. február 14. 17.30

Belépőjegy: 1200 Ft / fő

Tételek:

Hungaria – Rajnai Rizling Brut (special edition)

Bődy Birtok – Irsai Olivér 2018

Kreinbacher Birtok – Nagy-Somlói Cuvée 2017

Göndöcs Lajos – Szekszárdi Kadarka 2017

FIGYELEM!
A Szerelmes Kalandtúrán résztvevőknek: 900 Ft / fő ("Forgalmi" bemutatása ellenében!) + pecsételési lehetőség!

Kérjük, részvételi szándékát jelezze az alábbi regisztrációs űrlapon! Köszönjük.

Szeretettel várjuk a leendő, régi vagy új szerelmespárokat!
hétfő, 18 február 2019 10:33