Helynevek a Pilisben avagy Halál-túra

1 200 Ft

2 készleten

Leírás

Szádeczky-Kardoss Géza útikönyvnek beillő, túrázók számára készült munkafüzete a Pilisbe invitálja az érdeklődőket – olvasókat.

Az utolsó oldalra tartogatta a föladatait, amit ha a túrázó kitölt, igazolhatja válaszaival, hogy járt-e a leírt helyszíneken.

E szerzői kiadvány e jó ügy érdekében könyvtárakban és még turistaházakban is elérhető. A Balatoni Múzeum szintén várja a megrendelőit.

További információk

Tömeg 0.081 kg
Méretek 21 × 0.3 × 15 cm
ISBN

ISBN szám nélküli munkafüzet

Szerző

Szádeczky-Kardoss Géza

Kiadó

Szerzői sokszorosítás

Kiadás éve

Megjelenés dátuma

Kiadás

Első kiadás

Nyelv

magyar

Oldalszám

Kötés

kartonált papírkötés

Borító

Erdei kép fakereszttel

Dear Visitors! Due to the coronavirus outbreak we are following government guidelines to keep the Balaton Museum closed from 11/11/2020 until further notice. Thank you for your patience! Take care of each other!