LogoBalatoni MúzeumBábelhal WebstudioTelepít
Időtartam: 60 perc környezetismerettermészetismeretKézműves foglalkozás

Foglalkozásunkon bemutatjuk az erdő állatait.

Szóba kerül erdeink védelme és a túrák alatti helyes viselkedés. A szemléltetést segíti diorámánk, ahol a kicsik egy helyen figyelhetik meg az erdőben előforduló jellegzetes állatokat.

Farkasszemet nézhetnek a róka és más erdei kisemlősök preparátumával is, majd a foglalkozás végén saját készítésű kézműves produktumot vihetnek haza emlékbe.

Hasznos információk

Ajánlott korosztály

Óvodások

Foglalkozás díja

800 Ft/fő/alkalom

Múzeumpedagógiai bérlet

Óvodások részére 4 alkalomra érvényes bérlet ára 1 600 Ft / fő. Bérleteinkről itt is tájékozódhat.

FONTOS: Bérleteinknek NINCS lejárati ideje. Egy bérletet több csoport / osztály is igénybe vehet.

Foglalkozás időtartama

60 perc

Keressen minket!

Ha felkeltettük érdeklődését, vagy bármilyen kérdése merülne fel, keresse bizalommal Németh Péter múzeumpedagógust a 83/312-351-es telefonszámon vagy a muzeumpedagogia@balatonimuzeum.hu e-mail címen.

Németh Péter

múzeumigazgató - múzeumpedagógus
+36 30 018 69 89 - Kapcsolat
peter.nemeth@balatonimuzeum.huNémeth PéterFoglalkozásvezetőKaszás JuditFoglalkozásvezető

Kedves Múzeumbarátok!
A COVID-19 koronavírus járvány terjedését korlátozó intézkedések értelmében a Balatoni Múzeum 2020. november 11-től  az intézkedések visszavonásáig zárva tart. Megértésüket köszönjük. Vigyázzunk egymásra!