LogoBalatoni MúzeumBábelhal WebstudioTelepít
2024. július 29. - augusztus 2. Növény- és állatvilágTörténelemNéprajzKézműves foglalkozásRégészetTúrázás

Ízelítő a programokból:

• Felfedezzük a térség természeti és történeti/régészeti értékeit
  • Keszthely rejtett emlékeinek felfedezése
  • Régésszé válozunk
  • Dísztárgyakat készítünk agyagból, nemezből, gyöngyből és bőrből

Időpont: 2024. július 29-augusztus 2.

A tábor díja: 4.500 Ft/nap/fő
(A tábor teljes díja: 22.500 Ft/fő)
Az ár az ebédet nem tartalmazza.

Early bird kedvezmény!

Aki 2024.02.15-ig regisztrál, és befizeti a 12000 Ft/tábor/fő előleget, az még 2020-as áron* táborozhat!

Az előlegek (12.000 Ft/tábor/fő) befizetésének részleteiről a visszaigazoló emailben tájékoztatjuk.

Felhívjuk a figyelmüket, hogy amennyiben az előleg nem kerül kifizetésre, nem tudjuk a jelentkező helyét biztosítani. A regisztrációval tudomásul veszi, hogy amennyiben a gyermek nem jelenik meg a táborban, úgy az előleget nem áll módunkban visszafizetni.

Bármilyen kérdése felmerülne, keresse bizalommal Németh Péter múzeumpedagógust a 83/312-351-es telefonszámon vagy a muzeumpedagogia@balatonimuzeum.hu e-mail címen.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

*4.000 Ft/fő/nap. A kedvezményt egy gyermek csak egyszer, egy táborra veheti igénybe!

Jelentkezés "A te múzeumod II" táborra

Kérjük, valamennyi mezőt töltse ki! (A nem releváns mezőket pl. "-" jellel jelölje.) A jelentkezés feltétele az általános iskola 1. osztályának befejezése.

Gondviselő adatai

Gyermek(ek) adatai