2020. március 23.

A Balatoni Múzeumért Alapítvány 2005 óta segíti a Balatoni Múzeum szakmai munkáját, közösségi programjait.

A Balatoni Múzeumért Alapítvány adószáma: 18969599-1-20

2019-ben az Alapítvány támogatásával:

• Tudtuk folytatni a 2016-ban megkezdett vállusi pálos monostor közösségi múltfeltárását,
  • szereztünk be modern fémkereső berendezést közösségi régészeti programunkhoz,
  • irodai szoftvercsomagokat vásároltunk a Balatoni Múzeum szakmai csapatának,
  • működhetett a Keszthely-fenékpusztai régészeti kutatásokat bemutató weboldal.

Az Ön adójának 1%-val a Balatoni Múzeumért Alapítvány 2020-ban is folytathatja a 15 éve tartó kultúrmissziót, a Balaton kultusz ápolását!

2020-ban folytatni akarjuk a Keszthely-fenékpusztai római belső erőd és a vállusi pálos monostor feltárását. Szeretnénk kiterjeszteni közösségi régészeti programunkat.

Céljaink eléréséhez Önre is szükségünk van! Kérjük adója 1%-val támogassa a Balatoni Múzeumért Alapítványt! Az Alapítvány adószáma: 18969599-1-20

Fontos információ a koronavírussal kapcsolatban

Tájékoztatjuk kedves látogatóinkat, hogy a koronavírus miatti rendkívüli helyzetre való tekintettel
a Balatoni Múzeum 2020. március 31-ig bezárja összes kiállítását, látogatókat nem fogad. Bővebb információt itt olvashat.