LogoBalatoni MúzeumBábelhal WebstudioTelepít
2020. február 12. 14:30-15:30 FenékpusztaRégészeti parkRómai erődRégészet

Szeretettel várjuk tárlatvezetésünkre mindazokat, akik érdeklődnek a fenékpusztai római erőd múltja, jelene és jövője iránt.

Klinger László régész kalauzolásával nemcsak az ásatások eredményeivel – a már feltárt épületekkel és 3D-rekonstrukciójukkal – ismerkedhetünk meg, hanem bepillantást nyerhetünk azokba látványos tervekbe is, melyek Magyarország egyik legfontosabb lelőhelyén egy 21. századi igényeket kielégítő régészeti parkot vetítenek elénk.

Időpont: 2020. február 12. 14:30-15:30

A tárlatvezetésen múzeumi belépőjegy megvásárlása ellenében lehet résztvenni. Belépőjegy árainkról itt tájékozódhat.

“Castrum Virtuale – Időutazás a fenékpusztai római erődben” című kiállításunkról további információkat itt olvashat.

Kedves Múzeumbarátok!
A COVID-19 koronavírus járvány terjedését korlátozó intézkedések értelmében a Balatoni Múzeum 2020. november 11-től  az intézkedések visszavonásáig zárva tart. Megértésüket köszönjük. Vigyázzunk egymásra!