Múzeumpedagógiai évnyitó

Szabadtéri Néprajzi Múzeum  Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ és a Balatoni Múzeum tisztelettel meghívja Önt a Balatoni Múzeumba (Keszthely, Múzeum utca 2., bejárat a Kossuth utca felől)  a 2017. augusztus 24-én (csütörtök), 14.30 órakor megrendezésre kerülő múzeumpedagógiai évnyitóra.

A vendégeket Havasi Bálint, a Balatoni Múzeum igazgatója köszönti.

Az évnyitó témái:

o 14.35-14.45 Czimondorné Kozma Bernadett igazgatóhelyettes, Gersei Pethő Általános Iskola: „Kisdiákok múzeumi élményei” – tapasztalatok

o 14.45-14.55   Sali Éva ökoturisztikai vezető, Természet háza – A látogatóközpont környezeti nevelési programjai

o 14.55 -15.05 Bankó Zsolt múzeumpedagógiai menedzser, Helikon Kastélymúzeum: Média- és kortársművészeti kurzusok, valamint múzeumpedagógia a Festetics Kastélyban

o 15.05-15.15 Németh Péter múzeumpedagógus, Balatoni Múzeum: Ízelítő a  2017/18-s tanév múzeumpedagógiai programjaiból és a természettudományos „eszköztárból”

o 15.15 - Vélemények, hozzászólások

Kérjük, segítse elő munkánkat azzal, hogy részvételi szándékát az alábbi elérhetőségen jelzi:

kormanymokk

A program a „Múzeumok Mindenkinek” Program –

Múzeumok oktatási-képzési szerepének erősítése –

Központi módszertani fejlesztés című projekt fenntartási időszakában valósult meg.

péntek, 25 augusztus 2017 15:02