Múzeumpedagógiai évnyitó

A Zala Megyei Múzeumok Igazgatósága és a Múzeumi Oktatási és Képzési Központ 2012. október 11-én, csütörtökön 14 órától tartja MÚZEUMPEDAGÓGIAI ÉVNYITÓJÁT a Göcseji Falumúzeumban.

Program:

13.45 - REGISZTRÁCIÓ

14.00 -  KÖSZÖNTŐ
Kaján Imre megyei múzeumigazgató

14.20 - MÚZEUMPEDAGÓGIAI FOGLALKOZÁSOK ÉLŐBEN!
Balatoni Múzeum: "Változz rómaivá! Életmód és öltözködés a római korban." – foglalkozás részlet
Thúry György Múzeum: „Barangolás a történelem korszakaiban” – foglalkozás részlet
Göcseji Múzeum: „Amit a föld mélye rejt” - foglalkozás részlet (régészet)
Göcseji Falumúzeum: „Egy nap a dédinél” - foglalkozás részlet (lángos sütés)
Tájékoztatók a múzeumok múzeumpedagógiai kínálatáról, a MOKK – képzések lehetőségeiről

15.40 - KÖTETLEN BESZÉLGETÉS a múzeumok és oktatási intézmények további kapcsolódási pontjairól, együttműködési lehetőségeiről, a bográcsban készült étel mellett.

kedd, 02 július 2013 15:10