Várjuk csoportok jelentkezését "Márciusi ifjak" című tematikus foglalkozásainkra

2019. március 1-től március 14-ig, összesen 27 meghirdetett időpont közül választhatnak azok a pedagógusok, akik óvodás, általános- vagy középiskolás csoportokat, osztályokat szeretnének regisztrálni "Márciusi ifjak" tematikus foglalkozásunkra.

A program keretében a gyerekek testközelbe kerülhetnek a Balatoni Múzeum ’48/’49-es forradalom és szabadságharchoz kötődő műtárgyaival. A foglalkozás alatt akár kézbe is vehetik a szabadságharcban használt szablyákat, puskát vagy éppen Kossuth Lajos pisztolyát.

Lehetőség van arra, hogy a Balatoni Múzeum házhoz menjen, az iskola, vagy az óvoda épületében tartsa meg a foglalkozást.

Bővebb információ Németh Péter múzeumpedagógustól kérhető a 83/312-351-es telefonszámon vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

A program díja a Balatoni Múzeum épületében tartott foglalkozás esetén 450Ft/fő, kitelepült program esetén 500Ft/fő.

Óvodás csoportok regisztrációja itt!

Általános iskolás csoportok regisztrációja itt!

Középiskolás csoportok regisztrációja itt!

hétfő, 18 március 2019 15:11